SoulCollage®

Benzersiz bir deneyime hoş geldiniz, iç pusulanızı takip ederek ruhunuzu onarıp ve kişiliğinizin tümü ile ilgili keşiflerde bulunacaksınız.

SoulCollage® beynin her iki yarısını da çalıştırarak, ellerinizi ve gözlerinizi, duygularınızı ve hafızanızı, sezilerinizi ve aklınızı kullanarak tamamıyla bütünleyici yaklaşımı kapsar.

SoulCollage® içinizde tatmin duygusu uyandıran yaratıcı bir kolaj yapma sürecidir. SoulCollage® çalışmalarında kendinize ait bir kart destesi oluşturursunuz. Yaptığınız kartların her biri sizin kişiliğinizin ya da ruhunuzun bir yönünü temsil eder. Kolaj kartlarınızı kullanarak sezgilerinizi açabilir yaşama dair sorularınızın yanıtını kendi içinizde bulabilir, kendi kişisel keşif ve farkındalık yolculuğunuza çıkabilirsiniz. Sizi siz yapan farklı yönlerinizi, toplumla ilişkinizi, yaşadığınız dünyaya yaklaşımınızı, hayalleriniz, rüyalarınız ve ruhunuzu daha derinden anlayıp onların arasındaki bağları güçlendirebilirsiniz.

Resimler yoluyla farklı yönlerimizi keşfetmek, fark etmek, onurlandırmak ve görünür kılmak için kartlar yapıyoruz. Bu kartlarda bizi içine çeken bir çok farklı resmi kullanarak yaptığımız kolajlardan oluşan kartlarımızı okuyarak farklı bir deneyim tecrübe ediyoruz.

Bu muhteşem kartları herkes tasarlayabilir ve SoulCollage®’in değişimsel gücünü hissedebilir. Artistik deneyim gerekli değildir. Sadece gereken resimler, makas ve yapıştırıcı…….

SoulCollage® 80’lerde Seena B. Frost tarafından kurulmuştur.

SoulCollage ile ilgili bir çok farklı bilgiyi ve kart görselini www.soulcollage.com’da bulabilirsiniz.

 

IMG_4221IMG_4225IMG_4222IMG_4231